bayraktarholding-renkli
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZIN MESAJI

2006 yılında Bayraktar İnşaat’la ülkemize ekonomi ve sosyal ve alanlarda hizmet vermeye başladık.

İlk günden itibaren sürdürülebilir büyüme misyonumuz çerçevesinde hızlı adımlarla ilerledik.

2022 yılında sayısı 3’e ulaşan şirketlerimizi Bayraktar Holding şemsiyesi altında birleştirerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yolla ülkemizin istihdam politikasına ve ayrıca devletimizin hazinesine küçük de olsa katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

Bayraktar Holding’de ve bağlı şirketlerinde kuruluşundan bugüne kadar görev almış ve bugün görev yapmakta olan her kademedeki çalışma arkadaşıma özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bayraktar Holding’in hizmetlere ilgi göstererek bizi destekleyen kamuoyuna, birlikte çalıştığımız kuruluşlara desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,
Emine Esra Bayraktar
Murat Bayraktar

 
Misyon

2006 yılında kurulan Bayraktar Holding’in misyonu; iştirak ettiği tüm şirketleri bir şemsiye altına alarak bu şirketleri idari, mali, sosyal, hukuki ve teknik konularda koordine etmek; mevcut çalışma düzenlerini iyileştirerek verimliliklerini artırmak, aralarındaki işbirliğini geliştirmektir.

 

 

 
Vizyon

Bayraktar Holding ve holdinge bağlı şirketler; Türkiye’de ve Türkiye dışında kuracağı şirketler veya oluşturacağı ortaklıklar yolu ile faaliyet alanını genişletmek, bu yolla daha çok insana iş imkânı sağlamak, kaliteli mal ve hizmet üretmek amacındadır. Arıkanlı Holding ve Holding’e bağlı şirketlerin faaliyet alanlarında “örnek” ve “önder” kurumlar olmaları esas alınır.

 

 
Değerlerimiz

Bayraktar Holding ve bağlı kurumlarda çalışan herkes kendisini Bayraktar Ailesi’nin bir ferdi olarak görür ve bu ailenin bireyi olmaktan gurur duyar. Her birey, diğer aile fertleriyle işbirliği ve dayanışma içinde çalışır. Bayraktar Holding, her çalışanının kuruma kattığı değere önem verir.

Her çalışan, başarılı olmanın yüksek performanslı çalışma, bilgi paylaşma ve açık iletişimle gerçekleştiğine inanır. Kişilerin işe katkıları doğrultusunda ödüllendirildiğini bilir. Karşılıklı saygı ve iyi niyete dayalı huzurlu bir ortamda çalışmanın hazzını ve verimini yaşayarak görür.

Bayraktar Holding, her mükemmel sonucun, ekip ruhu ile huzurlu ortamlarda başarılacağına inanır.