bayraktarholding-renkli

GRUP ŞİRKETLER

Sizlere En İyi Hizmetleri Sunan Şirketlerimiz Var!

Bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

info@bayraktargrupholding.com

 +90 0212 450 64 44

Bayraktar Group

Bayraktar Yurt

Bayraktar Yurt sıcak evin ve bizler kocaman bir aileyiz. Hayatını kolaylaştırmak için çalışan enerji dolu bir ekip seni burada bekliyor… İstanbul'a alışmaya çalışırken, nerede kalacaksın, ne yiyeceksin, nerede spor yapacaksın, faturaları nasıl ödeyeceksin gibi yapılması gereken işlerine yardımcı olalım. Senin için sadece güvenli ve konforlu konaklamanın ötesinde eğlenceli, sosyal, dolu dolu, bir hayat geçirmeni sağlayalım. Diyoruz ki, ailenden ayrı kaldığın bu zorlu sürede yanında olalım. Hayatının belki de en güzel anıları olarak hatırlayacağın üniversite yıllarını daha da eğlenceli yapalım. Bayraktar Yurt olarak bütün enerjimizle senin için buradayız.

 

Bayraktar Architecture

Bayraktar mimarlık farklı ihtiyaçlara yönelik konut, otel, hastane, otel, avm proje tasarım ve uygulamalarının yanı sıra, dış cephe giydirme ve iç mekan tasarım uygulama, konsept danışmanlığı, mobilya & ürün tasarımı, dekorasyon ve yenileme uygulamaları, keşif ve projelendirme hizmetlerinini de gerçekleştirmektedir. Bayraktar Mimarlık , yaratıcı tasarım ekibi ile güncel gereksinimleri doğru, inovatif çözümler ile keyifli ve zengin deneyimlere dönüştürerek yaratıcı ve çağdaş mekanlar, ürünler ve fikirler yaratır. Farklı disiplinler arası çalışma prensibiyle sadeliğe önem veren, deneyimli ve güvenilir üretim ekibiyle detaylar ve işçilik kalitesi ile fark yaratan, kusursuz tasarımlar yapmayı hedefler.

 

Big Group Healt Turism

Big Group Health Tourism ekibi olarak farklı sağlık sorunları için Türkiye’ye gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Her hastaya özel tedavi planı oluşturuyor, tüm süreci profesyonel ve deneyimli personelimizle yürütüyoruz.

Türkiye’de tedavi olmak amacıyla bizlere başvuran hasta ile online görüşmeler gerçekleştiriyoruz.

Tedavi sürecini tam olarak planlayabilmek için hasta ile tedaviyi gerçekleştirecek doktor arasında online konsültasyon görüşmesi yapılmasını sağlıyoruz.

Şehir turu, konaklama, transfer gibi detayları da hastalarımızın daha rahat tedavi süreci yaşamaları için en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz.